Zapraszamy do naszego sklepu online
EN DE
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Dzień Dziadka

Data 22.01.2018

Dzień Dziadka obchodzimy w Polsce 22 stycznia – czyli jeden dzień po dniu Babci. W praktyce często się zdarza, że odwiedzamy naszych dziadków raz i wtedy wręczamy im drobne prezenty lub kwiaty. Nie mniej i Dziadek doczekał się swojego dnia, w którym wszystkie wnuczki i wnukowie mają wyjątkową okazję, aby wyrazić swoim im wdzięczność. Dziadek w tym szczególnym powinien dniu poczuje się wyróżniony i doceniony, niech wie, że jego wnuczęta są wdzięczne, za każdą spędzoną z nim chwilę. Przecież to jego mądrość i doświadczenie pomagają nam w wielu momentach naszego życia. Jest podporą całej rodziny, zna najbardziej niezwykłe opowieści, bardzo go kochamy, tak jak on nas, dlatego w jego dniu – Dniu Dziadka sprawmy mu wielką radość i niespodziankę, na jaką w pełni zasługuje. Podarujmy mu więc niezwykłe chwile, aby Dzień dziadka na zawsze pozostał w jego pamięci.

Największą radością dla Dziadków jest sam fakt, że pamiętamy o nich tego dnia. Odwiedziny w tym dniu są dla nich naprawdę wzruszające, czują się docenieni i kochani. My dorośli składamy życzenia, wręczamy drobne upominki lub też kwiaty, a wszystko to ze szczerego serca. Potem zasiadamy przy wspólnej herbacie, aby rozkoszować się wspólnymi chwilami w gronie rodzinnym.
Również dzieci maja swoje podarunki dla swoich ukochanych dziadków. Nic nie sprawia większej radości iż własnoręcznie zrobiony prezent. Laurki, bukieciki kwiatuszków, zakładka do ksiązki, wyuczone wierszyki itp. Możliwości na wykonanie podarunku jest wiele, ale efekt tylko jeden, niepowtarzalny: łzy wzruszenia i uśmiech na twarzach Dziadków.

© 2008-2019 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Zapisz się do newslettera i wygraj zestaw Silikomart!

FreshMail.pl