Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

PLMA/Amsterdam

Data 16.05.2017-17.05.2017

Targi PLMA “World of Private Label” International Trade Show gromadzą corocznie ponad 3500 producentów i hurtowników specjalizujących się w dostarczaniu produktów dla sieci marketów, hipermarketów i sklepów na całym świecie, którzy na stoiskach wystawienniczych indywidualnych, narodowych i regionalnych prezentują oferty sprzedaży w kategorii świeżych, mrożonych, chłodzonych i gotowych produktów spożywczych i napojów oraz w kategoriach nieżywnościowych takich jak kosmetyki, produkty dla zdrowia i urody, artykuły  gospodarstwa domowego, pielęgnacji samochodu, DIY i inne.

Główna tematyka targów:
bakalie, czekolada, dania gotowe, dodatki, herbata, kakao, kasze, kawa, ketchupy, kosmetyki, majonezy, makarony, miód, mięso, mrożonki, musztarda, nabiał, napoje, ocet, olej, owoce morza, perfumy, produkty chemiczne do utrzymania czystości, produkty kosmetyczne i pielęgnacyjne dla dzieci, przetwory, przyprawy, ryby, ryż, sery, soki, sosy, słodycze, żywność dla niemowląt i dzieci, żywność i preparaty higieny dla zwierząt domowych.

© 2008-2024 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173