Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Sezon Lodowy – Gelato Show 2015

Data 09.03.2015

Sezon lodowy 2015 rozpoczęty! Jak co roku nasza firma zorganizowała spotkanie dla lodziarzy pod nazwą „Gelato Show” i tym razem oprócz prezentacji we Wrocławiu i Krakowie szkolenie miało miejsce również w Słupsku.

Gelato show to nie tylko pokaz nowości lodziarskich, to również maszyny do produkcji, akcesoria, wyposażenie jak i pokaz praktycznych umiejętności naszych technologów.

Wśród nowości lodziarskich nie mogło zabraknąć nowych propozycji marki Elenka na rozpoczynający się sezon lodowy m. in. pasta Cassatta Siciliana (z kandyzowanymi owocami), pasta Variegato Otella bianco lub czekoladowa do przekładania czy pasta Dics 30 tzw. Włoski pocałunek (pasta czekoladowa z całymi orzechami laskowymi). Idealnym uzupełnieniem lodów były pasteryzowane czy mrożone puree owocowe marki Kerry Ravifruit. Wykorzystywane są m. in. do produkcji lodów, granitów, sorbetów, ganaszy, wypełniania pralin, musów owocowych, sosów, koktajli owocowych, smoothies, syropów owocowych do deserów, również jako dodatek do kremów budyniowych i śmietanowych.

Nowe lodowe propozycje pokazała również firma Comprital, promując np. naturalne lody wytrawne, wegańskie czy lody Giubileo.

Pomiędzy degustacją lodów odbywały się również pokazy możliwości maszyn do lodów. Pasteryzator czy frezer Valtek, urządzenie wielofunkcyjne Ribot 1000 Telme czy granitory przyciągały uwagę klientów, a fachowa wiedza naszych przedstawicieli pozwoliła na udzielenie odpowiedzi na pytania nawet najbardziej wymagających gości. Nie mogło zabraknąć oczywiście witryn lodowych IFI, Sagi czy Juka, wśród których prym wiodła witryna Panorama marki IFI, która zachwyciła oryginalnością ze względu na okrągłe pionowe kuwety. Prezentowano zarówno praktyczne zastosowanie form silikonowych marki Silikomart w produkcji i dekorowaniu deserów lodowych jak również ekspresy do kawy marki Simonelli.

Ważnym elementem Gelato show była wystawka drobnego sprzętu i wyposażenia punktów sprzedażowych. Zostały pokazane nowości asortymentowe takie jak: eleganckie podgrzewacze do czekolady marki Martellato, kuwety lodowe, pucharki plastikowe „shoty” na deserki, łyżki i łopatki do nakładania lodów, pojemniki termoizolacyjne czy wspomniane już formy silikonowe.

Dziękujemy za liczne przybycie na nasze Gelato Show i już teraz zapraszamy Państwa na nasze Dni Otwarte Wiosna 2015 w dniach 10-11.03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2008-2023 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173