Zapraszamy do naszego sklepu online
EN DE
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

SIAL/Paryż

Data 21.10.2018-25.10.2018

SIAL Paryż to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów rolno-spożywczych na świecie. Targi rokrocznie cieszą się dużym zainteresowaniem. Gromadzą blisko 6 tysięcy wystawców ze 106 krajów oraz ponad 155 tysięcy zwiedzających z 200 państw. W programie Targów znajduje się szereg konferencji, debat oraz wywiadów poświęconych tematyce odżywania, zdrowia, zrównoważonego rozwoju, budowania relacji z klientem, innowacji i nowych trendów w branży. SIAL Paryż to doskonała sposobność do nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami całego świata.
SIAL Paryż jest imprezą specjalistyczną o bardzo dużym znaczeniu międzynarodowym. Salony SIAL to nie tylko powierzchnia ekspozycyjna. Sieć SIAL to największa wspólnota sektora spożywczego na świecie, platforma networkingu oferująca możliwość nawiązywania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń.

Główna tematyka targów:
bakalie, chipsy, czekolada, herbata, kakao, kasze, kawa, ketchupy, lody, majonezy, makarony, mięso, mrożonki, nabiał, napoje alkoholowe, napoje bezalkoholowe, ocet, olej, owoce, owoce morza, paluszki, popcorn, przetwory, ryby, ryż, sery, sosy, słodycze, warzywa, wyroby cukiernicze, wyroby piekarnicze.

© 2008-2019 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Zapisz się do newslettera i wygraj zestaw Silikomart!

FreshMail.pl