Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Święto Pracy

Data 01.05.2013

Nasza propozycja na Święto Pracy to muffiny przekąskowe, idealne na rozpoczęcie majówki. 

Muffinki zostały przygotowane na bazie koncentratu Multiciasta, przyprawionego „na ostro” – m.in. papryką pikantną, czosnkiem granulowanym, oregano.  Główną rolę w przekąsce grały brokuły i feta, wspaniale komponujące się smakowo i równie dobrze wyglądające po zapieczeniu.  Mimo, że muffiny kojarzą nam się głównie ze słodkimi ciastkami z dodatkiem owoców, orzechów, czekolady, upieczone z wytrawnymi dodatkami świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie naszej oferty. Do muffinków doskonałym dodatkiem będzie także wędlina, której smak idealnie komponuje się z czerwoną fasolą, kukurydzą, cebulą i papryką. Dodawać możemy również brokuły, groszek, pomidory, pieczarki, żółty ser.  Sprawdź recepturę tutaj.

© 2008-2023 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173