Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Sylwester

Data 31.12.2015

Mówi się, że jaki sylwester, taki cały rok. Co więc zrobić, by uniknąć skutków złośliwości losu?Przed zakończeniem rokiem, uregulujmy wszelkie długi. To po to, żeby w nowy rok, nie wchodzić z problemami. Do portfela włożyć możemy łuskę wigilijnego karpia, dzięki temu nie zabraknie nam pieniędzy. Panny, powinny nasłuchiwać rozmów prowadzonych po północy. Bowiem pierwsze męskie imię, które usłyszą prawdopodobnie będzie imieniem przyszłego męża. O północy, należy szeroko otworzyć okno lub drzwi, aby zaprosić do środka Nowy Rok i życzliwe duszki.

Samotne kobiety, które wybierają się na bal Sylwestrowy, powinny nasypać do butów odrobinę maku, który w przyszłym roku ma im zapewnić całe mnóstwo adoratorów. W Sylwestra zdecydowanie nie wolno sprzątać, bo “wymiata się” szczęście z domu. Gospodynie dawniej dbały, aby spiżarnia nie straszyła pustkami; to odganiało biedę w następnym roku.

Przyszłość możemy poznać po bąbelkach w kieliszku z szampanem – duże bąbelki, chaotycznie poruszające się w kieliszku zapowiadają rok przemian, wypadków i romansów. Eleganckie, drobne i unoszące się równymi łańcuszkami do góry, zwiastują zdrowie oraz pogodne dni w życiu rodzinnym.

Życzymy więc wszystkim eleganckich, drobnych  i unoszących się równo bąbelków! Wszystkiego dobrego w 2016!

 

© 2008-2024 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173