Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Kurs fotografii dla piekarzy i cukierników!

Kurs został przygotowany w ramach akcji #KupujeLoklaneWypieki #TwojCichyBohater, której celem jest wsparcie branży piekarniczej i cukierniczej w walce ze skutkami pandemii. Szczegóły akcji dostępne są na Facebooku.   W najbliższym czasie, udostępnimy serię nagrań dotyczących fotografii kulinarnej. Na nagraniach znajdziecie informacje dotyczące ogólnej tematyki fotograficznej, takie jak: dobór sprzętu, wykorzystania tego co macie pod ręką np.: smartfona, jak postępować podczas sesji fotograficznej w mieszkaniu, czy w waszym lokalu, czego użyć, żeby zdjęcie wyglądało jak nigdy dotąd oraz jak świadomie zaistnieć w mediach społecznościowych. Ponadto pokażemy przebieg sesji fotograficznej oraz – co najważniejsze – przekażemy instrukcje jak wykonać sesję fotograficzną w mieszkaniu lub w lokalu gastronomicznym/piekarni.

 

© 2008-2022 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173