Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Obowiązkowo tartoletki!

W końcu lato – a z nim bogactwo owoców, soczystych smaków, orzeźwiających przepisów. Do wakacyjnego kanonu każdej cukierni należą obowiązkowo tartoletki!

Wystarczy: 1. przygotować korpus z kruchego ciasta 2. posmarować go wybranym nadzieniem owocowym, 3. na to położyć cienki biszkopt,  4. wyłożyć krem budyniowy i 5. udekorować owocami. Nie ma nic prostszego, a sukces gwarantowany. Zobacz, jak to zrobić – kliknij tutaj.

 

W ofercie Polmarkus znajdziesz gotowe tartoletki, wykonane są wysokiej jakości ciasta kruchego, dzięki czemu doskonale nadają się do zapiekania oraz bezpośredniego spożycia. Proponujemy również kremy, żele nabłyszczające, nadzienia owocowe. Sezon na tarty rozpoczęty!

© 2008-2023 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173