Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Polityka prywatności dotycząca materiałów stworzonych przez użytkownika

Przeczytaj to, co najważniejsze

Polmarkus Sp. z o.o. będzie przechowywać nazwę użytkownika Twojego profilu w mediach społecznościowych razem ze zdjęciem („Treścią Wizualną”), na wykorzystanie którego udzielasz nam licencji, żeby udokumentować fakt, że jesteś właścicielem Treści Wizualnej. Nigdy nie publikujemy tekstu, który zamieściłeś w poście razem z Treścią Wizualną, ale przechowujemy go po to, żeby rozumieć kontekst opublikowanego materiału. Uznajemy, że jesteś właścicielem praw autorskich do Treści Wizualnej, i dlatego ilekroć będziemy publikować je na naszych stronach internetowych, w mediach społecznościowych lub w innych kanałach komunikacji cyfrowej lub kanałach sprzedażowych, zawsze będziemy oznaczać to zdjęcie nazwą użytkownika Twojego profilu w mediach społecznościowych. Jeżeli nie chcesz, żebyśmy dalej przetwarzali Twoje dane osobowe, możesz skontaktować się z nami pod adresem marketing@polmarkus.com.pl a Twoja wiadomość zostanie przekazana do Inspektora Ochrony Danych w Polmarkus Sp. z o.o.


Rozumiemy, że to ważne, byś był świadom, jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Niniejsza Polityka prywatności określa, jak i dlaczego gromadzimy, wykorzystujemy i przechowujemy Twoje dane osobowe oraz jak dzielimy się nimi z innymi podmiotami, w przypadku gdy udzielasz nam licencji na korzystanie z opublikowanych przez Ciebie w mediach społecznościowych materiałów, które przedstawiają produkty dystrybuowane, produkowane i sprzedawane przez Polmarkus Sp. z o.o.  lub Twój wizerunek w przypadku zamieszczenia relacji z wydarzeń, których organizatorem lub współorganizatorem jest firma Polmarkus Sp. z o.o. („Treść Wizualna”).

Nasz Dział Obsługi Marketingu może skontaktować Cię z naszym Inspektorem Ochrony Danych, jeśli masz więcej szczegółowych pytań lub wątpliwości.

Jako Polmarkus Sp. z o.o., spółka z siedzibą w Pyskowicach pod adresem: ul. Wyszyńskiego 62, 44-120 Pyskowice jesteśmy administratorem wszystkich danych osobowych, które gromadzimy, przetwarzamy i przechowujemy w związku z Twoim zdjęciem.

Jakie dane osobowe gromadzimy i dlaczego?

Udzielenie Polmarkus Sp. z o.o. licencji na korzystanie z Treści Wizualnej jest całkowicie dobrowolne. Jeśli jednak zdecydujesz się zawrzeć z nami umowę licencyjną, musimy wiedzieć, kim jesteś, żebyśmy mogli powiązać Treść Wizualną z Tobą i udokumentować nasze prawa do jej wykorzystania. To oznacza, że zgromadzimy Twoje dane osobowe w postaci nazwy użytkownika Twojego profilu w mediach społecznościowych i będziemy je przechowywać razem z Treścią Wizualną. Będziemy również przechowywać tekst, który zamieściłeś razem z Treścią Wizualną w ramach swojego postu, po to, żebyśmy rozumieli kontekst, w którym Treść Wizualna została opublikowana, i żebyśmy mogli ocenić, czy jej wykorzystanie przez Polmarkus Sp. z o.o. jest odpowiednie. Uznajemy, że jesteś właścicielem praw autorskich do Treści Wizualnej, i dlatego ilekroć będziemy publikować ją na naszych stronach internetowych, w mediach społecznościowych lub w innych kanałach komunikacji cyfrowej lub kanałach sprzedażowych, zawsze będziemy oznaczać Treść Wizualną nazwą użytkownika Twojego profilu w mediach społecznościowych.

Podstawa prawna przetwarzania Twoich danych

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest umowa licencyjna zawarta między Tobą a nami, na mocy której możemy korzystać z Treści Wizualnej. Kiedy Treść Wizualna stanie się przedmiotem sublicencji na rzecz innej spółki Polmarkus Sp z o.o., spółka ta będzie przetwarzała Twoje dane osobowe zgodnie z warunkami tej umowy licencyjnej, aby oznaczyć Cię jako właściciela praw autorskich do Treści Wizualnej.

Podstawą prawną wyszukiwania użytkowników w kanałach mediów społecznościowych jest uzasadniony interes. Jako że oznaczyłeś post na swoim profilu mediów społecznościowych hashtagiem polmarkus, mamy uzasadniony interes przeglądania tego i innych oznaczonych w ten sposób postów.

Kto ma dostęp do Twoich danych?

Treści Wizualne są przechowywane w bazie danych, którą prowadzi spółka Polmarkus Sp. zo.o.

Dostęp do danych, możliwość ich sprostowania lub usunięcia

Jeżeli chcesz uzyskać kopię Twoich danych osobowych, które przechowujemy, albo chcesz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania przez Polmarkus Sp. z o.o. Twoich danych osobowych na podstawie uzasadnionego interesu lub też chcesz poprosić nas o ich sprostowanie lub usunięcie, skontaktuj się z nami pod adresem marketing@polmarkus.com.pl.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Będziemy przechowywać nazwę użytkownika Twojego profilu w mediach społecznościowych oraz Treść Wizualną, którą zamieściłeś jako post, od dnia, w którym wyrazisz zgodę na używanie przez nas zdjęcia, tak długo, jak będziemy uznawać Treść Wizualną za odpowiednią dla naszej działalności biznesowej albo do czasu wypowiedzenia przez Ciebie umowy licencyjnej. Baza danych, która zawiera zdjęcia zrobione przez użytkowników, jest przez cały czas sprawdzana, żebyśmy mieli pewność, że nie przechowujemy zdjęć (i związanych z nimi danych osobowych) dłużej, niż to konieczne.

Jak zabezpieczymy Twoje dane?

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych traktujemy bardzo poważnie. Zadbaliśmy o wdrożenie różnorodnych strategii, środków kontroli i zabezpieczeń, aby Twoje dane były bezpieczne, a wszystkie te środki podlegają ciągłej inspekcji. Chronimy Twoje dane poprzez wykorzystanie technologii szyfrowania i stosujemy inne zabezpieczenia, np. zapory sieciowe czy zabezpieczenie dostępu hasłem. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane były bezpieczne i dostępne wyłącznie dla tych pracowników Polmarkus Sp. z o.o.(lub podwykonawców), którzy potrzebują dostępu do nich po to, żeby wykonywać powierzone im obowiązki służbowe.

Skargi

Jeżeli nie odpowiada Ci sposób, w jaki przetwarzamy Twoje dane osobowe, skontaktuj się z nami pod adresem marketing@polmarkus.com.pl, a uczynimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiać Twoje obawy i wątpliwości. Przysługuje Ci również prawo do złożenia skargi do właściwego organu ochrony danych osobowych. W Polsce tym organem jest Urząd Ochrony Danych Osobowych.

 

Wersja 1.0, data aktualizacji 25.05.2023 r.

© 2008-2024 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173