Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Polewa miodowa i wykonanie całości

Składniki

  • Śmietana 0.150 kg
  • Czekolada biała 0.125 kg
  • Czekolada miodowa 0.125 kg
  • Żelatyna 0.005 kg
  • Woda 0.010 kg

Wykonanie

1

Polewa miodowa i wykonanie całości:

Polewa (ganache) miodowa: śmietanę zagotować, dodać czekoladę i poczekać kilka minut aż czekolada się roztopi. Wymieszać całość z dodatkiem upłynnionej żelatyny i przelać przez sitko.  Wykonanie całości: podzielić biszkopt na dwie części. Do ramki o wymiarach 20 x 30 cm i wyłożyć ciemny biszkopt - pierwszą część. Nasączyć go lekko nakropką. Na biszkopt nałożyć przygotowaną masę prażynkową i rozsmarować. Po schłodzeniu masy prażynkowej nałożyć i wysmarować mus czekoladowy. Całość przykryć drugą częścią biszkopta. Kolejno biszkopt nakropić i wyłożyc połowę musu miód, ricotta, pomarańcza. Zatopić wcześniej przygotowaną żelkę pomarańczową i całość przykryć pozostałą ilością musu. Tak przygotowane ciastko przymrozić. Zalać ganachem miodowym.

Kalkulator

Aby dokonać przykładowej kalkulacji, proszę wprowadzić wartość w polu "waga docelowa" w kilogramach, następnie kliknąć pole "Przelicz", znajdujące się pod recepturą.
Ceny produktów można zmieniać w polu "cena za kg", aby dopasować je do kosztów indywidualnych.
W celu wydrukowania kalkulacji proszę kliknąć przycisk "Wydrukuj kalkulację".
kg ostatecznego produktu.

Jeśli chcesz otrzymać inną wagę, wpisz ją i kliknij „przelicz”.

*Kalkulator nie uwzględnia strat

Składnik Waga wg receptury (kg) Waga docelowa (kg) Cena za kg Wartość
Śmietana
Czekolada biała
Czekolada miodowa
Żelatyna
Woda
reset
Cena za kg: Przelicz
Cena za sztukę: Przelicz
© 2008-2023 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173