Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Warsztaty ze środków Unii Europejskiej

Firma Polmarkus chętnie włącza się w akcje promujące tworzenie warunków do pełnego rozwoju osób niepełnosprawnych oraz ich aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym.

Dla Stowarzyszenia „Razem” przy Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie zorganizowaliśmy warsztaty z pieczenia i dekoracji tortów, babeczek oraz ciastek.

Dzięki zapleczu w postaci naszej sali technologicznej, wyposażeniu oraz doświadczonemu zespołowi mogliśmy przygotować zarówno interesujące dla uczniów warsztaty, produkty, jak i drugie śniadanie.  Naszym warsztatowiczom życzymy powodzenia w pieczeniu!

Stowarzyszenia „Razem” przy Zespole Szkół nr 3 Specjalnych w Pszczynie otrzymało wsparcie finansowe ze środków Unii Europejskiej oraz Europejskiego Funduszu Społecznego na realizację dodatkowych warsztatów dla uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Projekt „Moja pierwsza praca-gospodarstwo domowe” realizowany był przez 11 miesięcy, od września 2012 do lipca 2013 roku. Uczniowie uczestniczyli w czterech warsztatach: rękodzieła, gotowania i pieczenia w gospodarstwie domowym, organizacji i planowania gospodarstwa domowego oraz wolnego czasu, psychoedukacyjnych z elementami doradztwa zawodowego.

© 2008-2023 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173