Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Zgoda na wykorzystanie zdjęć z wizerunkiem

Niniejsza zgoda obejmuje wykorzystanie zdjęć przedstawiających wizerunek osoby, wykonanych na terenie firmy Polmarkus Sp. z o.o. lub podczas organizowanych lub współorganizowanych przez Spółkę wydarzeń i opublikowanych na platformie lub stronie internetowej podmiotu trzeciego (np. na Instagramie, Facebooku).

Jeżeli zgadzasz się na to, żebyśmy korzystali z Twoich Materiałów zgodnie z warunkami określonymi w licencji, odpowiedz pod komentarzem Polmarkus Sp. z o.o. poprzez zamieszczenie ze swojego profilu w mediach społecznościowych wypowiedzi o treści #takpolmarkus. Twoja odpowiedź powinna się znaleźć w tym samym wątku, czacie lub prywatnej wiadomości i nie może zawierać żadnych dodatków lub warunków (hashtag #takpolmarkus z jakimkolwiek dodatkowym tekstem będzie interpretowany jako odpowiedź odmowna), abyśmy mieli pewność, że zgadzasz się na korzystanie przez nas z Materiałów przedstawiających Twój wizerunek.

Twoja zgoda obejmuje wykorzystanie przez Spółkę Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w Pyskowicach, ul. Wyszyńskiego 62, 44-120 Pyskowice i podmioty działające na zlecenie Spółki Twojego wizerunku do celów reklamowych, promocyjnych, marketingowych związanych z działalnością gospodarczą Spółki, w tym do nieodpłatnego, niewyłącznego i nieograniczonego terytorialnie prawa do wykorzystywania, edytowania, modyfikowania, powielania i kadrowania, publicznego wystawiania lub wyświetlania, publikowania, i rozpowszechniania Materiału we wszystkich formatach na wszystkich należących do Polmarkus Sp. z o.o.  aplikacjach mobilnych i stronach internetowych, w szczególności na wszystkich poddomenach polmarkus.com.pl, na ekranach cyfrowych, za pomocą projektorów cyfrowych lub analogicznych urządzeń w naszych salonach sprzedaży i innych lokalizacjach fizycznych, a także na wszelkich należących do podmiotów trzecich platformach lub stronach internetowych (istniejących obecnie lub w przyszłości) wykorzystywanych przez Polmarkus Sp. z o.o. do komunikacji, marketingu lub w innych celach komercyjnych.

Twój wizerunek może być użyty do różnego rodzaju form elektronicznego przetwarzania obrazu, kadrowania i kompozycji, bez obowiązku akceptacji produktu końcowego, lecz nie w formach obraźliwych lub ogólnie uznanych za nieetyczne.

 

Wyrażając zgodę oświadczasz, że udostepnienie wizerunku nie jest związane i nie wchodzi w zakres Twoich obowiązków wynikających ze stosunku pracy oraz że zgodę udzielasz dobrowolnie i nieodpłatnie, jednocześnie zrzekając się wszelkich roszczeń z tytułu wykorzystania wizerunku na potrzeby jak wyżej i oświadczając, że wykorzystanie Twojego wizerunku nie narusza niczyich dóbr osobistych ani innych praw osób trzecich.

Zgoda nie jest ograniczona czasowo ani terytorialnie.

Wersja 1.0, data aktualizacji 25.05.2023 r.

© 2008-2024 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173