Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Expo Sweet 2015

Data 17.03.2015

W dniach 22-25 luty w Warszawie odbyły się największe  w Polsce targi branży cukierniczej i lodziarskiej Expo Sweet 2015.

Podczas targów prezentowaliśmy nowości lodowe marki Elenka m.in. Włoski Pocałunek (pasta czekoladowa z całymi orzechami laskowymi), Zuppa Inglese (krem alkoholowy z biszkoptami) oraz pastę Cassatta Siciliana (z kandyzowanymi owocami). Przedstawiciel marki Elenka Leo Gesmundo nie tylko udzielał wskazówek technologicznych, ale również zaprezentował swoje niesamowite umiejętności carvingowe wykonywane na świeżych owocach.

Zaprezentowane przez nas w witrynie cukierniczej  koncepty przygotowane przez naszego technologa wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających. Makaroniki, „shoty”, tarty, praliny „rocher”, jajka wielkanocne i torciki nie tylko pięknie wyglądały, ale również niesamowicie smakowały.

Gastronomia coraz mocniej zaznacza swoją obecność w branży piekarniczej i cukierniczej. Na targach zaprezentowaliśmy różnego rodzaju kanapki, tarty, naleśniki, tortille i sałatki z wykorzystaniem świeżych warzyw i ziół. Na stoisku gastronomicznym Klienci mogli posmakować  słonych przekąsek z ciasta gryczanego z dodatkiem różnych farszy marki SUPRIMA (węgierski, szpinakowy, pieczarkowy, leczo).Pieczywo pokrzywowe wykonane z Panefitu Pokrzywowego  naszej marki SUPRIMA zostało docenione i otrzymało nagrodę Laur „PPiC”  jako hit  piekarski tegorocznych targów.

Na targach pokazaliśmy ,również nowy koncept pełnej zabudowy sklepowej dla lodziarni, kawiarni, piekarni i cukierni z pełnym wyposażeniem.  w której zaprezentowaliśmy nasze propozycje targowe- lody marki Elenka, koncepty cukiernicze, pieczywo marki Suprima i propozycje gastronomiczne. Koncept zabudowy sklepowej na stałe zagościł w naszej ofercie handlowej. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości indywidualnego przygotowania projektu przez naszych specjalistów.

W części technicznej naszego stoiska ogromnym zainteresowaniem cieszyło się wielofunkcyjne urządzenie Ribot  marki Telme . Zaprezentowaliśmy również inne urządzenia marki Telme takie jak: ubijaczki do śmietany, pasteryzatory , frezery do lodów oraz maszyny do lodów włoskich. Wśród maszyn i urządzeń nie mogło oczywiście zabraknąć witryn lodowych marki IFI, Sagi i Juka, z których największą popularnością cieszyła się oryginalna i pięknie podświetlona o okrągłych pionowych kuwetach witryna Panorama marki  IFI.

Ważnym elementem dekoracyjnym, którego nie mogło zabraknąć na naszym stoisku była wystawa drobnego sprzętu i opakowań. Na ekspozytorach  znalazły się propozycje dla lodziarni: formy silikonowe firmy Silikomart, pojemniki termoizolacyjne do transportu lodów, kuwety nierdzewne i plastikowe o różnej pojemności,  oraz nowości z zakresu opakowań.

Dziękujemy za tak liczne odwiedzenia naszego stoiska i zapraszamy za rok.

Zdjęcia z targów Expo Sweet prezentujemy w galerii poniżej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2008-2023 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173