Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Zasady korzystania z Twoich zdjęć lub innych materiałów przez Polmarkus

Podoba nam się Twoje zdjęcie i to, jak ciekawie udało Ci się wykorzystać nasze produkty w swojej realizacji! Jesteśmy przekonani, że również innym spodoba się Twoje zdjęcie, i dlatego chcielibyśmy wykorzystać je i opublikować na naszych stronach internetowych i profilach w mediach społecznościowych (i może również na ekranach cyfrowych w naszych salonach sprzedaży). By móc to zrobić, potrzebujemy Twojej zgody.

Poniżej znajdziesz linki do Polityki prywatności oraz do Warunków udzielenia Polmarkus Sp. z o.o. licencji. Proszę, zapoznaj się z tymi dokumentami, zanim wyrazisz zgodę na wykorzystanie stworzonych przez Ciebie materiałów. 

 

Warunki udzielenia Polmarkus Sp. z o.o. licencji na korzystanie z materiałów stworzonych przez użytkownika

Polityka prywatności dotycząca materiałów stworzonych przez użytkownika

Zgoda na wykorzystanie zdjęć z wizerunkiem

© 2008-2023 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173