Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Historia

 

Właściciele firmy Polmarkus sp. z o.o. to rodzina Szmidt, pielęgnująca wielopokoleniową tradycję piekarską, sięgającą 1932 roku. Z jednej strony tradycja i doświadczenie, przekazywane z pokolenia na pokolenie; a z drugiej – postawienie na innowacyjność i nieustanny rozwój to cechy naszej firmy.

 

Zakładając firmę, byliśmy świadomi historii i tradycji, która nam towarzyszy. Z naszych domów wynieśliśmy szacunek i pasję do fachu piekarza oraz przekonanie, że nie wolno stać w miejscu. Polmarkus swoją historię wywodzi od małej rodzinnej piekarni w Ziemięcicach, założonej w roku 1932. Wierzę, że przyszłość należy do rzemiosła. To małe i średnie przedsiębiorstwa najlepiej wykorzystają możliwości rozwoju technologicznego i  komunikacyjnego. Niezależnie, czy będziemy posługiwać się komputerem, laptopem, tabletem, dobre pieczywo zawsze będzie w cenie. A my będziemy towarzyszyć naszym klientom  w ich rozwoju.

Marek Szmidt    

© 2008-2023 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173