Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Kalendarz Korzyści

 

 

Regulamin promocji “Kalendarz korzyści”

  1. Organizatorem promocji jest firma Polmarkus Sp. z o.o.
  2. Promocja skierowana jest do klientów firmy Polmarkus Sp. z o.o., którzy zapisali się na listę subskrybentów newslettera i kampanii sms „Kalendarz korzyści”, podając unikatowy kod, który znajduje się na dostarczonym kalendarzu biurkowym.
  3. W każdym kolejnym miesiącu 2023 roku subskrybenci newslettera i kampanii sms „Kalendarz korzyści” otrzymają wiadomość e-mail i sms informujący jakie promocje obowiązują w danym miesiącu.
  4. Z promocji można skorzystać jednorazowo.
  5. Zamówienia na towary w promocji należy składać u przypisanych Przedstawicieli handlowych firmy Polmarkus.
  6. Promocje miesięczne obowiązują od pierwszego do ostatniego dnia danego miesiąca.
  7. Zakupy w ramach „Pakietu korzyści” dostarczane będą zgodnie z harmonogramem dostaw firmy Polmarkus Sp. z o.o. Wartość towarów promocyjnych ujęta zostanie na Fakturze Vat.
  8. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do błędów w druku.
  9. Organizator promocji zastrzega sobie prawo do wyłączenia z promocji podmiotów posiadających zaległości finansowe wobec firmy Polmarkus Sp. z o.o.
  10. Administratorem danych osobowych jest Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice, ul. Wyszyńskiego 62. Twoje dane gromadzone są w związku z realizacją promocji „Pakiet korzyści”.
© 2008-2024 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173