Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Certyfikaty i systemy jakości

Rosnące wymagania Klientów, potrzeba ich pozyskiwania oraz konkurencja na wolnym rynku w powiązaniu z aspiracjami naszej firmy są motorem wdrożenia i utrzymywania systemu zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności. Aby zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne oferowanych usług, firma Polmarkus Sp. z o.o. w październiku 2019 wprowadziła system zapewnienia jakości zdrowotnej zgodnej z wymaganiami IFS Logistics. Naczelną dewizą Polmarkus Sp. z o.o.  jest rozpoznawanie i przewidywanie potrzeb i wymagań Klientów oraz oferowanie naszych usług lepiej niż robi to konkurencja, mając na uwadze zrównoważony rozwój.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W październiku 2010 otrzymaliśmy certyfikat potwierdzający, że wprowadziliśmy system HACCP w zakresie dystrybucji, magazynowania i handlu artykułami żywnościowymi.

POLMARKUS HACCP 2016 (1)

© 2008-2024 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173