Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

O firmie

Polmarkus sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem i kompleksową obsługą zakładów cukierniczych, piekarskich, lodziarni oraz gastronomii.

Szczycimy się wieloletnim doświadczeniem i zdobytą wiedzą. Oferujemy surowce, dekoracje, opakowania, środki czystości, sprzęt i urządzenia. Zapewniamy pełne wsparcie technologiczne w zakresie nowych rozwiązań i technologii.

Dzięki efektywnemu systemowi kontaktu z klientem oraz rozbudowanej flocie transportowej – w skład której wchodzą samochody o różnej ładowności i z agregatami chłodniczymi – zapewniamy dostawy towaru w każdej ilości i terminowo.

Współpracujemy z ponad 300 dostawcami; w naszej ofercie znajduje się blisko 6.000 artykułów spożywczych i technicznych, gwarantujących zróżnicowanie i dopasowanie oferty do konkretnych potrzeb. Znaleźliśmy się w gronie „Gazel Biznesu”, najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Doceniono nie tylko obsługę i serwis klienta, ale również nowoczesne powierzchnie biurowe i rozwój bazy transportowej.

Zapraszamy również do samoobsługowego Salonu Firmowego. Na ponad 800 m²  znalazło się 2500 produktów dla piekarzy, cukierników i lodziarzy  od maszyn i urządzeń po dekoracje, akcesoria, opakowania, drobny sprzęt, środków czystości, ubrania.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony Państwa: odnośnie propozycji produktowych, funkcjonowania naszej firmy oraz działania na rynku. Będziemy wdzięczni za informacje i sygnały, co powinniśmy ulepszyć, czy poprawić. Czekamy na maile: marketing@polmarkus.com.pl

© 2008-2024 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173