Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

FBK/Berno

Data 22.01.2017-25.01.2017

FBK – jedyne szwajcarskie targi techniczne dla piekarni, cukierni, słodyczy, czekolady, lodów, kawy na wynos – jest miejscem spotkań dla sektorów biznesowych syntezowego.

Co dwa lata, około 210 wystawców z kraju i zagranicy prezentują swoje towary i usługi do około 27.000 zwiedzających w dużej powierzchni wystawienniczej wynoszącej ponad 22.000 m². Na FBK można dowiedzieć się o najnowszych trendach, innowacjach i podejmować decyzje w sprawie przyszłych inwestycji. FBK stymuluje inspiracji i wymiany poglądów w przyjemnym otoczeniu.

Szeroka gama eksponatów jest skierowana przede wszystkim do sektora piekarni, cukierni oraz sektora cukierniczego. Bierze się pod uwagę obecny ruch w kierunku dywersyfikacji poprzez pracę w kierunku oferujących dania na wynos, przekąski, kawa, gastronomia i catering. Pierwszym “Rendez-vous FBK” odbędzie się w dniu otwarcia imprezy dla wystawców, gości i FBK zainteresowanych stron z sektora, wykład na temat trendów handlowych dotyczących tego sektora biznesu. Trendy i innowacje będą uwzględniane podczas targów w “FBK Forum Trendów” oraz w “strefie innowacji”.


© 2008-2021 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Zapisz się do newslettera i wygraj zestaw Silikomart!

FreshMail.pl