Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Pozvánka – szkolenie dla klientów firmy Polmarkus oddział Czechy

Data 30.06.2015

Dnia 02.06.15 dla Klientów firmy Polmarkus Oddziału Czechy firma Martin Braun i Grados przygotowała szkolenie w zakresie zastosowania półproduktów cukierniczych, takich jak:

• kremy na bazie mleka,

• stabilizatory do śmietany,

• owoce prażone i w żelu,

• nadzienia likierowe,

• multikremy i kremy premium Grados,

• czekolada plastyczna.

Szkolenie przeprowadzili technologowie-cukiernicy: Wojtek Laśkiewicz i Kazimierz Musiał oraz technolog-piekarz: Sebastian Krzysiek, a także przedstawiciel Grzegorz Czak-Jamborski z firmy Martin Braun i Grados. Nieocenionej pomocy w kontakcie z Klientami udzielili również Marek Żyła i  Helena Lisztwanowa z firmy POLMARKUS oddział Czechy.

Klienci Oddziału Czechy zostali przeszkoleni zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Po zakończeniu prezentacji, Klienci mogli dokończyć ciasta i zabrać gotowe wypieki ze sobą. W czasie szkolenia została również przeprowadzona prezentacja czekolady plastycznej na bazie Vaniletty. Przez cały czas trwania spotkania, Klienci mieli możliwość degustacji przygotowanych przez technologów wypieków na bazie prezentowanych półproduktów. Oprócz licznych ciast, które bardzo spodobały się klientom, mieli możliwość skosztowania pieczywa. Technolog-piekarz, Sebastian Krzysiek, wypiekł Chleb Wiejski, Bagietkę Drwala oraz Bułki Szpinakowo-Czosnkowe na bazie mieszanek z asortymentu Agrano i przygotował kanapki.

Klienci Oddziału Czechy wykazali ogromne zainteresowanie wszystkimi produktami przygotowanymi przez firmę Martin Braun i Grados. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy

 

© 2008-2023 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173