Zapraszamy do naszego sklepu online
EN
+48 32 30 19 100
Wspólnie tworzymy rozwój

Zmiana organizacji ruchu

Szanowni Klienci,

Przypominamy, że od  dnia 6.10.2016 następuje zmiana w zakresie organizacji ruchu w firmie Polmarkus z siedzibą na ul. Wyszyńskiego 62 w Pyskowicach.

 

Zmiany następują w zakresie wjazdu na teren firmy dla wszystkich samochodów dostawczych. W celu lepszej organizacji ruchu, ułatwienia obsługi dostaw i przyśpieszenia czasu ich realizacji został przygotowany wjazd od ulicy Bytomskiej – obwodnicy Pyskowic oznaczonej jako DK 94.

 

Jednocześnie informujemy, że wjazd od ulicy Wyszyńskiego został wyłączony z ruchu, dlatego prosimy o poinformowanie swoich pracowników o zaistniałych zmianach.

 

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią naszą dalszą współpracę i pozwolą Państwa pracownikom na szybszą realizację zaplanowanych zleceń.

 

dojazd

© 2008-2022 - Polmarkus Sp. z o.o. realizacja PIDI

Chcę zapisać się na warsztaty

Zapis nie jest równoznaczny z udziałem w warsztatach, skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia szczegółów i dogodnej dla Ciebie formy płatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres email informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Polmarkus Sp. z o.o. z siedzibą w 44-120 Pyskowice,, ul. Wyszyńskiego 62 NIP 9691285173